KONST / Litografier / Färglitografi 13892021
nr 1389 2021
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 17/25, "Dagar i Österlen". Motivet: 80x55, yttermått inklusive ram: 93x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:32:07
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki